Detaily o Loxper

Jak to funguje?

Je to jednoduché - nainstalujete si Android nebo iOS aplikaci na váš mobilní telefon, vyberete si trasu, kterou si chcete projít. Trasa vám řekne, kde je první bod, na který máte dojít. Po příchodu na první bod se odemkne úkol (šifra nebo otázka s možnostmi). Jakmile otázku odpovíte nebo přeskočíte, odemkne se další bod. A tak dále až do cíle.

Jaká jsou pravidla?

Za průchod jednotlivými body a správně zodpovězenou otázku dostantee 10 Bohemian Coins, pokud si vezmete nápovědu tak dostanete 5 Bohemian Coins. Na závěr trasy se dozvíte celkový výsledek a také výsledný čas. Ten pak můžete porovnat s ostatními uživateli. Jednotlivé body nebo úkoly můžete přeskočit, v tom případě se vám Bohemian Coins nepřipisují.

K čemu jsou Bohemian Coins?

Váš výsledek můžete porovnat s ostatními. V budoucnu plánujeme využít vámi získané Bohemian Coins pro získání slev a dalších výhod u naších partnerů. Budeme vás informovat.

Proč se mám registrovat?

Aplikace funguje i bez registrace. Abychom vám na konci mohlo připsat Bohemian Coins a zaznamenat váš čas, zaregistrujte se prosím pomocí Google účtu, Apple ID nebo emailu.

Kolik stojí lístek?

Úvodní lístek je zdarma, ať si můžete Loxper vyzkoušet. Další trasy stojí 50 Kč, peníze slouží na rozvoj aplikace, její provoz a jako odměna tvůrcům tras a úkolů. Děkujeme.

Jak na úkoly a šifry?

Každá zastávka na trase obsahuje jednoduchý úkol, kvízovou otázku nebo šifru. Obvykle jde o jednoduchou otázku, k její odpovědi stačí číst pozorně informační texty, všímat si okolí nebo vyluštit jednoduchou hádanku. K tomu vám může pomoci tento manuál.

Zeptejte se nás

Chcete zasílat novinky?

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter

2020 Loxper.com, Jaroslav Haltmar, Brno, Česká republika, jaroslav@loxper.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Twitter